Ok

En poursuivant votre navigation sur ce site, vous acceptez l'utilisation de cookies. Ces derniers assurent le bon fonctionnement de nos services. En savoir plus.

« Ring your Bell (pas cher) | Page d'accueil | Kesako BEEZIK? »

15/06/2009

Ma Dame a 1 an... qui est la guest-star?

MADAME80_021DP.jpg

 

Jean-Paul Gauthier met le paquet pour fêter le premier anniversaire de son parfum Ma Dame incarnée par la top Agyness Deyn et nous invite à mener une enquête toute particulière pour découvrir l’artiste mystère convié pour fêter l’évènement....

 

 

Des indices distillés au compte-goutte.... mmmm... il n'en fallait pas plus pour susciter ma curiosité mise à épreuve lorsque j'ai visionné cette petite vidéo:

 

 

 

Mais pour moi (presque) pas de doute, la guest-star ne serait autre que Martin Solveig ! ... Des vinyles, du bon son, des chiffres mystérieux, un casque, des ballons, sans oublier son tube One 23 Four, et bien sûr l’univers rose et blanc qui rappelle la pochette de son dernier album "C'est la Vie".

 

 

MS.jpg

 

 

Qui dit mieux ? Qui dit autre chose ?

 

 

Je vous referai signe lorsque je recevrai les prochains indices!

 

 

Wouuuhhhouuuuuuuu........ qu'est ce qu'on s'amuse!

 

 

Commentaires

Bon j'en fait parti mais j'ai alors absolument rien compris au bordel ! Par cotnre j'ai une autre idée pour l'invitée mystère. @ +++

Écrit par : Pierre-Jean | 15/06/2009

Yes ma belle je dirais comme toi, j'adoooooore 1,2,3, four d'ailleurs!!!

Écrit par : Sonia-FashionBox | 15/06/2009

J'adore ce morceau de Martin Solveig...! Voyons voir si tu as vu juste Julie...

Écrit par : Tode | 15/06/2009

@ PJ: et bien si tu as une autre idée de l'invitée mystère c'est que tu as compris le "bordel" non? Qui tu dis? Qui tu dis? Qui tu dis? :-)

@ Sonia-FashionBox: aaahh mais moi j'adore tout ce que Solveig fait! Hop hop on trémousse nos (petits) culs!!

@ Tode: ouép, faut voir les indices suivants mais d'après cette vidéo, pour moi ça ne fait aucun doute. Trop sûre d'elle la meuf... so what? :-)

Écrit par : Julie BBG | 15/06/2009

Il est bien vrai que ça pourrait être ça ! Malheureusement, j'ai eu Martin, et il a rien voulu me dire ;( !

Écrit par : The ManagUer | 16/06/2009

@ The ManaGuer: ah mais avec ces stars c'est qu'il faut faire du chantage, ou proposer une bonne monnaie d'échange (j'me comprends!) pour avoir de l'info exclu!

Écrit par : Julie BBG | 16/06/2009

Hosting - to udostępnianie przez dostawcę usługi internetowej zapasów serwerowni. Jeszcze precyzyjniej mówiąc polega to na "zarezerwowaniu" daniu do wykorzystania określonej objętości dysku twardego, na której jest dozwolone zachowywać pliki tworzące treść stron WWW i lub udzielenie powierzchni dysku jako położenia dla plików "leżących" w skrzynce mailowej. Inna odmiana hostingu to udostępnienie dużych obrębów dysku, a nawet skończonego serwera lub kilku - jako fizycznego nośnika na rzecz dużego serwisu internetowego, portalu, grupy dyskusyjnej i innych. W każdej z nich chodzi o użyczenie fizycznego miejsca (dysku lub dysków twardych) dla umieszczenia rozlicznych postaci danych osiągalnych przez Net.Masa usług hosting jest płatnych. Dlatego nie mamy na celu Cię okłamywać. Nasze usługi hostingteż są niedarmowe, z jednym wyjątkiem, nasze usługi hosting są jednymi z najmniej kosztownych w globalnej siecie. Proponujemy hosting na najlepszym poziomie, po najmniejszej możliwej cenie. Przekonaj się sam i sprawdź naszą jakość! Inwitujemy na stronę internetową. Nie mamy na celu Ci mówić, że dostaniesz na własność od nas darmowe usługi hosting. Jednakże mamy sposobność zagwarantować Ci jedną sprawę. Nasze usługi hosting są najprawdopodobniej najbardziej opłacalnymi domenami, jakie możesz odnaleźć w Internecie. Jednak pomimo małych ilości wydatków za usługi hosting, oferujemynajwiększą możliwą jakość naszych domen. Nie jesteś w stanie w to dowierzyć, czy kwestionujesz jeszcze słuszność tego, co tu jest wypisane? Jeżeli tak to bezzwłocznie wejdź na naszą stronę internetową i przekonaj się o przwdzie tej wiadomości. Nasze usługi hosting oferują najlepszą jakość w najmniejszej cenie. Nie będziesz musiał płacić dużych pieniędzy za usługi hosting. Oferujemy wiele upustów i promocji specjalnie dla stałych, ale i również dla świeżych klientów. Sprawdź sam i wejdź koniecznie. Zauważysz ile jesteś w stanie zaoszczędzićz nami.

Écrit par : cicedioth | 07/12/2011

Wczasy nad morzem można spędzać jak tylko nam się zapragnie spędzić , począwszy od bardzo obleganych dużych kurortów a skończywszy dużych i drogich hotelach czy tez kurortach obleganych przez turystów. Wiele osób planuje wczasy nad morzem już dużo wcześniej dla tego, więc warto zarezerwować miejsca noclegowe i przeróżne atrakcje odpowiednio wcześniej. Bardzo ważny jest wybór miejsca, które chcemy odwiedzić wraz z rodziną czy bliskimi nam osobami w zależności od tego czy jedziemy sami czy też z rodziną. Nasze wybrzeże oferuje nam bardzo wiele ciekawych i interesujących atrakcji nie tylko w sezonie letnim, ale i również poza sezonem. Warto, więc rozejrzeć się za odpowiednim miejscem, które będzie nam oferować profil wypoczynku, który będzie nam najbardziej odpowiadać. Niektórzy wolą aktywny wypoczynek inni zaś wolą porostu pojechać nad morze po to by się poopalać. Rowerki wodne, skałki, czyste plaże, korty tenisowe i wiele innych ciekawych atrakcji tylko czeka na to by ktoś chciał z nich skorzystać. Oczywiście dla większości z nas głównym wyznacznikiem na pewno będzie cena takich wczasów, więc musimy również rozważyć wiele ofert pod względem atrakcji, które nam oferują i poziomu usług.

Écrit par : assulfuse | 14/12/2011

gadżety reklamowe
Jaki jest najwybitniej efektywny rodzaj zalecania swojej fabryki? Jakże powiększyć stan klientów i co za tym idzie zyski w swojej jednostce. Odpowiedź jest wprost, przyziemna. Reklama. Daje ona rewelacyjne plusy dla naszego interesu. Wykonuje, że nasza marka jest rozpoznawalna, obywatele są świadom jej życia, lub ilość potencjalnych klientów stale rośnie. Jest jednak wiele form reklamy. Reklama telewizyjna, tak zwany spot reklamowy, przekaz promocyjny w radiu, w gazecie itd. Potrzebowałbym Ci chociaż zilustrować równie funkcjonalną reklamę jaką jest reklama telewizyjna, a mianowicie gadżety reklamowe. Jest tutaj wystąpienie o wszelakich przedmiotach użytku zwykłego, jak garnuszki, długopisy, przytulanki, koszulki, na których zdołasz sytuować logotyp własnej jednostki. Tenże sam się przekonaj jakże to funkcjonuje i rozważże przez chwilę. Idziesz ulicą w latko i wymijają Cię mieszkańcy w stylowym podkoszulku z logiem Twojej jednostki. Czy to nie porywająca i praktycznie bezpłatna jakość promocji? Właśnie! Ludność poprzez używanie produktów, jakich z reguły i tak będą używać, reklamują Twoją organizację, sprawiając, że inni rozpoczynają się nią ciekawić. Zapraszamy na naszą witrynę internetową, na której wyszukasz całą oferowaną przez nas propozycję i przedstawisz się z naszymi niskimi cenami. Zapewniam Cię, iż korzyści jakie może otrzymać Twoja spółka wielokrotnie przewyższają poniesione koszty.

Écrit par : invicJank | 16/12/2011

Hosting - to użyczanie przez dostawcę usługi internetowej zasobów serwerowni. Jeszcze precyzyjniej mówiąc polega to na "zajęciu" daniu do dyspozycji danej pojemności dysku twardego, na której jest dozwolone zachowywać pliki tworzące tekst stron WWW i bądź użyczenie powierzchni dysku jako miejsca dla plików "leżących" w skrzynce mailowej. Inna odmiana hostingu to udostępnienie dużych obrębów dysku, a nawet zupełnego serwera czy też kilku - w charakterze namacalnego nośnika dla dużego serwisu internetowego, portalu, grupy dyskusyjnej i innych. W każdej z nich chodzi o udzielenie fizycznego miejsca (dysku lub dysków twardych) dla umieszczenia różnorodnych odmian informacji osiągalnych przez Internet.Ogrom usług hosting jest płatnych. Dlatego nie chcemy Cię oszukiwać. Nasze usługi hostingteż są płatne, z jedną tylko różnicą, nasze usługi hosting są jednymi z najmniej kosztownych w Internecie. Dajemy w ofercie hosting na najlepszym poziomie, po najmniejszej możliwej opłacie. Przekonaj się sam i przetestuj naszą jakość! Zapraszamy na stronę. Nie będziemy Ci wmawiać, że dostaniesz na własność od nas nieodpłatne usługi hosting. Jednakże mamy możliwość zagwarantować Ci jedno. Nasze usługi hosting są prawdopodobnie najbardziej opłacalnymi domenami, jakie możesz odnaleźć w sieci globalnej. Jednak pomimo małych cen za usługi hosting, proponujemynajwyższą możliwą jakość naszych domen. Nie wierzysz? Sprawdź Jeśli tak to bezzwłocznie wejdź na nasz portal i nabierz przekonania o słuszności tej wiadomości. Nasze usługi hosting oferują najbardziej solidną jakość w niedużej cenie. Nie będziesz zmuszony płacić wielkich pieniędzy za usługi hosting. Jak wpadniesz pierwszy raz na naszą stronę, pomożemy Ci we wszystkim. W naszym zbiorze ofert znajdziesz ogrom korzystnych zniżek dla świeżych gości. Jeśli tymczasem jesteś naszym stałym klientem, możesz być pewien, że będziesz miał możliwość skorzystać z wyjątkowych promocji. Zajrzyj koniecznie na naszą witrynę. Przekonaj się ile jesteś w stanie zachować pieniędzy w portfelu z nami.

Écrit par : envespils | 18/12/2011

serwery www to udzielanie przez dostawcę usługi internetowej zasobów serwerowni. Jeszcze dokładniej definiując polega to na "zarezerwowaniu" oddaniu do dyspozycji danej pojemności dysku twardego, na której wolno przechowywać pliki tworzące sens witryn internetowych i albo udzielenie powierzchni dysku jak miejsca dla plików "leżących" w skrzynce mailowej. Inna wersja hostingu to udzielenie większych obszarów dysku, a nawet zupełnego serwera lub kilku - jako materialnego nośnika na rzecz dużego serwisu internetowego, portalu, grupy dyskusyjnej i innych. W każdej z nich chodzi o udzielenie fizycznego miejsca (dysku lub dysków twardych) dla pomieszczenia rozmaitych postaci danych dostępnych przez Net.Wiele usług hosting jest płatnych. Właśnie dlatego nie będziemy Cię oszukiwać. Nasze usługi hostingteż są płatne, z jedną tylko różnicą, nasze usługi hosting są jednymi z najtańszych w Internecie. Dajemy w ofercie hosting na najwyższym poziomie, po najmniejszejdopuszczalnej opłacie. Przekonaj się sam i wypróbuj naszą jakość! Inwitujemy na stronę internetową. Nie będziemy Ci mówić, iż otrzymasz od nas nieodpłatne usługi hosting. Jednak mamy możliwość zagwarantować Ci jedną rzecz. Nasze usługi hosting są prawdopodobnie najbardziej opłacalnymi domenami, które możesz znaleźć w sieci. Jednakże pomimo niskich ilości wydatków za usługi hosting, oferujemynajlepszą możliwą jakość naszych domen. Nie możesz uwierzyć? Sprawdź Jak tak to już teraz zajrzyjwstąp na naszą stronę internetową i nabierz przekonania o słuszności tego wpisu Nasze usługi hosting oferują najwyższą jakość w niedużej cenie. Nie będziesz musiał przeznaczać ogromnych sum za usługi hosting. Jeżeli zajrzysz pierwszy raz na naszą witrynę, pomożemy Ci we wszystkim. W naszym asortymencie znajdziesz dużo okazjonalnych upustów dla nowych klientów. Jak tymczasem jesteś naszym stałym gościem, bądź pewien, iż będziesz miał sposobność skorzystać z niecodziennych promocji. Sprawdź sam i wejdź już teraz. Zobaczysz ile jesteś w stanie zachować pieniędzy w portfeluz nami.

Écrit par : SCALLITTE | 22/01/2012

serwery www to udostępnianie przez dostawcę usług internetowych zasobów serwerowni. Jeszcze dokładniej mówiąc polega to na "zarezerwowaniu" oddaniu do użytkowania danej pojemności dysku twardego, na której wolno magazynować pliki tworzące istote witryn internetowych i lub użyczenie powierzchni dysku jak położenia dla plików "leżących" w skrzynce mailowej. Inna odmiana hostingu to udzielenie znacznych obszarów dysku, a nawet kompletnego serwera względnie kilku - jako fizycznego nośnika na rzecz dużego serwisu internetowego, portalu, grupy dyskusyjnej i innych. W każdej z nich chodzi o udzielenie fizycznego miejsca (dysku lub dysków twardych) dla umieszczenia wielorakich odmian wiadomości dostępnych przez Net.Ogrom usług hosting jest płatnych. Więc dlatego nie mamy na celu Cię oszukiwać. Nasze usługi hostingtakże są odpłatne, z jedną tylko różnicą, nasze usługi hosting są jednymi z najmniej kosztownych w Internecie. Oferujemy hosting na najlepszym poziomie, po najmniejszejdopuszczalnej opłacie. Przekonaj się sam i przetestuj naszą jakość! Inwitujemy na serwis. Nasze usługi hostingrównież są płatne, z jednym wyjątkiem, nasze usługi hosting są jednymi z najmniej kosztownych w globalnej siecie Nie możesz uwierzyć? Zobacz Jeżeli tak to bezzwłocznie zajrzyjwstąp na nasz portal i przekonaj się o przwdzie tego tekstu Nasze usługi hosting oferują najbardziej solidną jakość w najmniejszej cenie. Nie będziesz musiał płacić ogromnych pieniędzy za usługi hosting. Jeżeli wpadniesz pierwszy raz na naszą witrynę, odpowiemy Ci na wszystkie pytania. W naszym asortymencie wyszukasz wiele opłacalnych rabatów dla nowoprzybyłych kontrahentów. Jeśli zaś jesteś naszym stałym klientem, bądź pewien, że będziesz miał możliwość skorzystać z wyjątkowych promocji. Zobacz sam i zajrzyj niezwłocznie. Zobaczysz ile jesteś w stanie zaoszczędzićz nami.

Écrit par : Bimiskels | 23/01/2012

Pomaganie innym , pomagając siebie !
- Pomaganie ludziom zjednoczyć się w Internecie.
- Dowiedz sięnajbardziej , a pomaganie innym świadomie poruszać się "do przodu do sukcesu. "
- Zapewnienie międzynarodowej wzajemnej pomocy i miłości .
- Pomoc w tworzeniu bogactwa dla wszystkich CLUB uczestników.
- Być niezależna i robić co chcemy!
Jednorazowa opłata za członkostwo w ​​klubie 40 dolarów.Każdy uczestnik otrzyma łącznie wszystkich jeden po drugim,
O skierowanie gości - 10 dolarów Po zastosowaniu .
Wyjście z klubu w każdej chwili z pełną zwrotu z inwestycji ! Darowizna 2 % zostanie odjęte od nagród. Nie mamy żadnych kwalifikacji. Nie trzeba zaprosić. Do czynnego pracy otrzymujesz jest wielokrotnie więcej.Nie mamy co miesiąc przedpłaty klubu. Nasz system działa w pełni automatyczny . Więcej się nie będzie miał żadnych straty pieniężne !
Dostęp do unikalnych produktów GRATIS!
Kurs obsługi komputera , budowniczy strona, eidetics i wiele użyteczne
Prezentacje każdego dnia
PROJEKTBARDZO POWAŻNE ! I zupełnie nowe !
Nie przegap vozvozhnost !Połączyć się z Biurem TERAZ!
Więcej informacji tutaj - F-Best.ORG

Écrit par : Memiabupeme | 05/04/2012

Bien le bonjour, je vois souvent des débats sur votre petit site internet et finalement je passe pour la première fois à l'action : je demande un site actif proposant de confronter les meilleures applications tout comme total access aux composantes pour ces stations de travail et sur la toile. Merci d'avance pour vos écoutes

Écrit par : laccessq7 | 19/04/2012

Сайт з нерухомості ves.Lviv.Ua пропонує свої послуги по оренді нерухомості . C допомогою нашого сайта Ви підберете нерухомість і для оренди на тривалий термін, і для подобової оренди. Ми пропонуємо жилі будь-яких цінових категорій . Тут Ви знайдете і квартири економ класу, і дорогі апартаменти. Також Ви можете вибрати підходящу Вам квартиру для погодинної оренди. Якщо Ви потребуєте оренді квартири подобово , то наш сайт завжди готовий прийти до Вас на допомога . Швидко, комфортно і надійно - у нас. Заходьте на сайт ves.Lviv.Ua.
как сдать квартиру

Écrit par : vietthoth | 07/11/2012